KONST / Oljemålningar / Målad tapet 7539275
nr 753 9275
Målad tapet
Proviniens villa Åsen Uppsala, 190x148, olja på duk
Kondition: skador
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 16 april 2012
kl 17:10:39
2.100 kr
2.300 kr